Jesteś w ciąży - sprawdź objawy i poznaj zasady żywienia. Skip to main content

Jesteś w ciąży!

Gratulacje! Oto wyruszasz w fantastyczną podróż i pewnie czekasz już z niecierpliwością na moment, gdy po 40 tygodniach ciąży będziesz nareszcie mogła zobaczyć swoje dziecko.
W czasie ciąży malec rozwija się i rośnie w wyjątkowym tempie. Na jego rozwój fizyczny i umysłowy w ogromnym stopniu wpływa to, jak się odżywiasz. Nasza strona powstała po to, by dostarczać Ci sprawdzonych informacji na temat znaczenia żywienia dla Twojego zdrowia i zdrowia Twojego dziecka teraz i przez pierwsze lata życia, które są kluczowe dla jego rozwoju. 

1000 wyjątkowych dni
Zachęcamy, byś teraz, kiedy przygotowujesz się do roli mamy, prześledziła całą stronę 1000dni.pl, a następnie wracała do poszczególnych działów, kiedy Twoje dziecko będzie na danym etapie rozwoju.

Przeczytaj szczególnie uważnie artykuły z działu: Zasady żywienia w ciąży
Dowiedz się: Dlaczego w ciąży warto jeść warzywa, poznaj: Składniki odżywcze, które wpływają na rozwój dziecka w trakcie ciąży

Zwróć też uwagę na artykuły: Niedożywienie kobiety w ciąży może prowadzić do otyłości dziecka, Niebezpieczeństwa związane z nadwagą w ciąży oraz Kwasy omega-3 mogą zmniejszyć ryzyko przedwczesnego porodu.

Pragniemy towarzyszyć Ci  już od momentu, kiedy zauważysz pierwsze objawy ciąży. Jesteśmy z Tobą!